محافظ صفحه نمایش تلویزیون در لُردگان

فروش محافظ صفحه نمایش تلویزیون در لُردگان

محافظ صفحه تلویزیون در لُردگان: تلویزیون های امروزی که قیمت بالایی دارند با توجه به ضخامت کمی که دارند نسبت به تلویزیون های قدیمی اسیب پذیرتر هستند.حساسترین و شکننده ترین قسمت تلویزیون همان صفحه نمایش (پنل) آن است که ممکنه با خورد اشیا و وارد شدن ضربه هنگام بازی کودکان آسیب ببیند و تلویزیون دیگر قابل استفاده نباشد. 09194294548 آقای جوادیفروش محافظ صفحه نمایش تلویزیون در لُردگان

معمولا شرکت ها،صفحه نمایش تلویزیون شما را گارانتی نمی کنند و صفحه نمایش تلویزیون قابل تعمیر هم نیست.به همین دلیل برخی شرکت ها و کارگاه ها اقدام به طراحی و تولید صفحات محافظ صفحه نمایش تلویزیون LED و LCD کرده اند و این محافظ یک صفحه طلق مانند است که روی صفحه تلویزیون شما قرار می گیرد و از تلویزیون شما محافظت می کند.ما در این مطلب ویژگی های این محافظ و نحوه استفاده از ان را برای شرح خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

تلویزیون های امروزی پنل تلویزیون اصلی ترین و همچنین گران قیمت ترین بخش آن محسوب میشود و همچنین حساس ترین قطعه تلویزیون نیز به شمار می رود.لذا محافظت از این قطعه برای جلوگیری از وارد آمدن ضررهای مالی هنگفت،بسیار حائز اهمیت است.با توجه به گران شدن قیمت تلویزیون ها و همینطور هزینه های جانبی و تعمیرات،خرید محافظ صفحه نمایش تلویزیون به عنوان محافظ تلویزیون می تواند از آسیب رسیدن به پنل (مخصوصا تلویزیون های باریک led,lcd) جلوگیری کند.

قیمت محافظ صفحه نمایش تلویزیون در لُردگان

 1. محافظ صفحه نمایش تلویزیون 32 اینچ
 2. 250,000 تومان
 3. قیمت و خرید اینترنتی انواع محافظ صفحه نمایش تلویزیون 40 اینچ
 4. محافظ صفحه نمایش تلویزیون 40 اینچ
 5. 350,000 تومان
 6. قیمت و اینترنتی انواع محافظ صفحه نمایش تلویزیون 42 اینچ
 7. محافظ صفحه نمایش تلویزیون 42 اینچ
 8. 400,000 تومان
 9. قیمت و خرید آنلاین انواع محافظ صفحه نمایش تلویزیون 43 اینچ
 10. محافظ صفحه نمایش تلویزیون 43 اینچ
 11. 400,000 تومان
 12. قیمت و خرید اینترنتی انواع محافظ صفحه نمایش تلویزیون 46 اینچ
 13. محافظ صفحه نمایش تلویزیون 46 اینچ
 14. 500,000 تومان
 15. قیمت و خرید انواع محافظ صفحه نمایش تلویزیون 48 اینچ
 16. محافظ صفحه نمایش تلویزیون 48 اینچ
 17. 505,000 تومان
 18. قیمت و آنلاین انواع محافظ صفحه نمایش تلویزیون 47 اینچ
 19. محافظ صفحه نمایش تلویزیون 47 اینچ
 20. 500,000 تومان
 21. قیمت و انواع محافظ صفحه نمایش تلویزیون 49 اینچ
 22. محافظ صفحه نمایش تلویزیون 49 اینچ
 23. 500,000 تومان
 24. قیمت و خرید اینترنتی انواع محافظ صفحه نمایش تلویزیون 50 اینچ
 25. محافظ صفحه نمایش تلویزیون 50 اینچ
 26. 500,000 تومان
 27. خرید آنلاین و قیمت انواع محافظ صفحه نمایش تلویزیون 55 اینچ
 28. محافظ صفحه نمایش تلویزیون 55 اینچ
 29. 650,000 تومان
 30. قیمت و آنلاین انواع محافظ صفحه نمایش تلویزیون 58 اینچ
 31. محافظ صفحه نمایش تلویزیون 58 اینچ
 32. 950,000 تومان
 33. خرید آنلاین و قیمت انواع محافظ صفحه نمایش تلویزیون 60 اینچ
 34. محافظ صفحه نمایش تلویزیون 60 اینچ
 35. 1,000,000 تومان
 36. قیمت و خرید آنلاین انواع محافظ صفحه نمایش تلویزیون 65 اینچ
 37. محافظ صفحه نمایش تلویزیون 65 اینچ
 38. 1,100,000 تومان
 39. قیمت و خرید اینترنتی محافظ صفحه نمایش تلویزیون 75 اینچ
 40. محافظ صفحه نمایش تلویزیون 75 اینچ
 41. 1,500,000 تومان

محافظ صفحه نمایش تلویزیون ولتن در لُردگان

در ساختمان هایی که بچه کوچک دارند،معمولا با این مشکل مواجه اند که کودکشان صفحه نمایش تلویزیون را لمس می کنند؛ این مورد علاوه بر اینکه امکان خراب شدن صفحه نمایش را زیاد میکند،ممکن است برای فرزندان بسیار خطر آفرین باشد،پس بهتر است از محافظ صفحه نمایش تلویزیون به عنوان محافظ و گلس برای صفحه نمایش تلویزیون استفاده شود،یا تلویزیون را دور از دسترس کودکان خود قرار دهید.همچنین نمونه های با کیفیت محافظ صفحه نمایش تلویزیون از رسیدن گرد و خاک به صفحه نمایش تلویزیون شما جلوگیری می کنند و دیگر شما نیازی نیست که مستقیما صفحه نمایش خود تلویزیون را نظافت کنید.با تهیه محافظ صفحه نمایش تلویزیون ولتن نهایتا به در امان ماندن صفحه نمایش تلویزیون خود کمک کرده و از هرگونه خراش و آسیب در هنگام نظافت جلوگیری فرمایید.

مزایای استفاده از محافظ صفحه تلویزیون ولتن در لُردگان؟

محافظ صفحه تلویزیون یک محافظ شفاف است که روی یک تلویزیون تخت (ال سی دی – ال ای دی – ۳ بعدی – کرو – تلویزیون منحنی – کیو ال ای دی ) وصل میشود تا از صفحه نمایش تلویزیون در برابر اسیب محافظت کند و باعث شکستن،خراش،اثر انگشت،برخورد کنترل از راه دور و اسباب بازی جلوگیری کند.

ویژگی های محافظ صفحه نمایش تلویزیون

این صفحه در اندازه های مختلف متناسب با اینچ نمایشگر تلویزیون طراحی و ساخته شده تا به آسانی بر روی صفحه نمایش قرار بگیرد.
محافظ ها با شفافیت بالایی که دارند،علاوه بر افزایش امنیت تلویزیون،کیفیت تصویر را نیز به نحو چشمگیری حفظ می کنند و خللی در طراحی شیک تلویزیون ایجاد نمی کنند.پس با داشتن محافظ صفحه led،هم کیفیت تصویر تلویزیون عایدتان خواهد شد هم می توانید به خوبی از نمایشگر آن محافظت کنید تا بازیگوشی بچه ها در خانه،ضربه ای به تلویزیون وارد نکند.
این محافظ صفحه ال ای دی به وسیله ی فناوری های پیشرفته،به صورت نشکن طراحی شده و مهم تر از آن باعث تاریک شدن رنگ های نمایش داده نخواهد شد و با حفظ روشنی کامل تصاویر،تلویزیونتان را همراهی می کند.

مورد دیگر اینکه به دلیل جنس شیشه ای مانند و بی رنگ بودن،بر روی صفحه نمایش به کلی نامرئی دیده می شود.پس اگر طراحی صفحه و حاشیه های اطراف نمایشگر تلویزیونتان را دوست دارید،این محافظ نمایشگر در طراحی اش تغییری ایجاد نخواهد کرد.
جدا از محافظت از نمایشگر توسط این محصول،همچنین به عنوان فیلتر در برابر 96٪ تا 99٪ اشعه ماوراء بنفش از چشم و پوست محافظت به عمل می آورد.مقاومت در برابر انعکاس نور و اشعه ی UV برخوردارند و هنگام استفاده در محیط های پر نور،فشاری به چشم وارد نمی کند.
محافظ پنل ال ای دی حتی به آسانی تمیز می شود و تنها به وسیله ی یک دستمال می توانید گرد و غبار رویش را تمیز کنید.محافظ صفحه نمایش تلویزیون ولتن در لُردگان
مورد دیگر اینکه هنگامی که این محافظ را نصب می کنید می بینید که با کمی فاصله از نمایشگر اصلی قرار می گیرد؛ اگر دلیلش را بخواهید باید بگوییم با روشن بودن تلویزیون،دمای نمایشگر بالا می رود و حال اگر محافظ هم به صفحه چسبیده باشد،حرارت همچنان بالاتر خواهد رفت.اما این کار باعث جریان یافتن هوا بین محافظ و نمایشگر خواهد شد که حرارت را کمتر خواهد کرد.
اندازه ی استاندارد این محافظ صفحه نمایش روی بلندگوها را نمی پوشاند پس صدا همچنان واضح خواهد بود.

بهترین ویژگی های محافظ صفحه نمایش تلویزیون

 1. یک محافظ خوب باید سبک باشد زیرا استفاده از محافظ سنگین به فریم تلویزیون فشار وارد میکند.
 2. یک محافظ خوب نباید روی زیبایی تلویزیون تاثیر بگذارد.
 3. یک محافظ خوب نباید با چسب روی تلویزیون نصب شود چراکه چسب روی قاب تلویزیون باقی می ماند و همچنین محافظ باید در زمان تمییز کردن تلویزیون به راحتی جدا و دوباره نصب شود.
 4. یک محافظ خوب باید نسبت به ضربه مقاوم باشد.
 5. یک محافظ خوب نباید کیپ تلویزیون شود بلکه باید با صفحه تلویزیون کمی فاصله داشته باشد تا هوا ردو بدل شود و صفحه تلویزیون گرم نشود.زیرا فاصله ی غیر استاندارد بین محافظ و پنل باعث حبس شدن گرما و در نتیجه بازگشت گرما به پنل خواهد شد که عمر پنل را تا 30 درصد کاهش خواهد داد.
 6. یک محافظ خوب باید از اشعه فرابنفش یا UV که بر بییننده ها اثرات نا مطلوب می گذارد جلوگیری کند.
 7. یک محافظ خوب نباید بر کارکرد ریموت کنترل اثر بگذارد.

نقاط قوت محافظ صفحه تلویزیون در لُردگان

1-جلوگیری از آسیب دیدن پنل یا صفحه نمایش تلویزیون پنل تلویزیون همانطور که در مقاله قبل-چرا محافظ صفحه تلویزیون-گفته شد مهمترین و ضعیف ترین بخش تلویزیون است.بنابراین منطقی است که بخواهیم تلویزیون خود را در برابر تهدیدات بالقوه ایمن کنیم.

2-عدم کاهش کیفیت تصویر مسلما یکی از علت های خرید تلویزیون های جدید کیفیت تصویر بالای آنهاست.با خرید یک محافظ صفحه خوب می توانیم از کیفیت بالای تصاویر لذت ببریم و نگران از دست دادن حتی یک پیکسل از تصاویر نباشیم.

3-نامرئی بودن محافظ یک محافظ صفحه خوب علاوه بر اینکه وظیفه اصلی خود را انجام می دهد سعی می کند که خود را نامرئی کند و از دیده شدن پنهان بماند چرا که زیبایی تلویزیون یکی از اصلی ترین علت های خرید تلویزیون است و اگر قرار باشد با نصب محافظ صفحه،زیبایی ظاهری تلویزیون از بین برود بهتر است روش دیگری برای محافظت از تلویزیون انتخاب شود.

4-عدم تغییر رنگ تصاویر محافظ صفحه ای که از متریال گرید A ساخته شده باشد در رنگ ها کوچکترین دخالتی از خود نشان نمی دهد و شما می توانید با خیالی آسوده از تصاویر و رنگهای اورجینال لذت ببرید.

نقاط ضعف محافظ صفحه تلویزیون

1-خش پذیری جنس محافظ های صفحه واقعی از پلیمر متیل متا آکریلات است و نسبت به خط و خش مقاومت بالایی از خود نشان نمی دهد-بسیاری از سودجویان به جای استفاده از این پلیمر از پلیمرهای بازیافت شده و فرمول شکسته استفاده می کنند که باعث زرد شدگی و کدر شدگی محافظ می گردد-البته مسلما همه دوست دارند به جای اینکه تلویزیونشان خط و خش بردارد این اتفاق برای محافظشان بیافتد.

2-جذب گرد و خاک معلق در هوا پلی متیل متا آکریلات بعد از جدا شدن کاور دارای الکتریسیته ساکن می شود و جاذب گرد و خاک؛ که به مرور زمان این حالت کم و کمتر می شود.

3-رفلکتیو بودن محافظ های صفحه تا حدودی نورهای محیطی را منعکس می کنند و این یکی از معایب آن هاست که با جابجایی تلویزیون یا منابع نوری می توان رفلکس را کنترل کرد.

این معایب و محاسن در یک نتیجه گیری منصفانه می تواند مورد بررسی دقیق خریدار قرار بگیرد.حال خود اوست که می بایست به عنوان یگانه مرجع تصمیم گیری این موارد را بررسی کند و بهترین انتخاب را انجام دهد.

حساس ترین و مهم ترین قطعه تلویزیون ال ای دی پنل آن است که نسبت به قطعات دیگر گران قیمت تر است.ایراداتی که ممکن است برای آن پیش بیاید ایراداتی نظیر شکستگی و یا آبخوردگی است که به هنگام نگهداری از ال ای دی باید از آن در برابر این موارد محافظت کنید.حالا چگونه این

کار را انجام دهیم؟ آیا راهی برای محافظت وجود دارد؟ آیا کیفیت تصویر تغییر نمی کند؟

نگرانی از شکستن پنل تلویزیون اگر هنگام بازی کردن کودکان و یا جابه جایی تلویزیون کوچک ترین ضربه ای به پنل ال ای دی وارد شود می تواند باعث شکسته شدن پنل تلویزیون شود که هزینه تعمیر نسبتاً بالایی دارد و یا حتی هنگام تمیزکردن کمی آب بخورد باعث خرابی پنل می شود؛ ولی باید به دنبال راه حل هایی برای جلوگیری از این مشکل بود.مانند: گلس

 1. تعویض پنل تلویزیون
 2. با کمتر قیمت در
 3. نمایندگی تعمیر تلویزیون جعفری
 4. گلس محافظ صفحه ال ای دی
 5. راهکارها

برای جلوگیری از این مشکلات دوراه حل وجود دارد:

نصب دیواری ال ای دی: برای اینکه بتوانید از فضاهای منزل بیشتر استفاده کنید و امنیت ال ای دی بیشتر باشد بهتر است که ال ای دی را به دیوار زده تا از ضربه های احتمالی در امان باشد.

استفاده از گلس محافظ: گلس های محافظ صفحه نیز برای محافظت از ال ای دی ها پیشنهاد می شود که یکی از بهترین روش های موجود است.به نحوی که از ال ای دی در برابر ضربه و آب محافظت می کند.
مزایای استفاده از محافظ صفحه تلویزیون

 1. محافظت در برابر خط و خش
 2. محافظت در برابر آب خوردگی (به ویژه توسط کودکان)
 3. محافظ در برابر ضربات جزئی

توجه به این نکته که در بازار محافظ صفحه های تلویزیون بسیار متفاوتی وجود دارد و همگی استاندارد مناسب نیستند بسیار مهم است.

معایب استفاده از محافظ صفحه تلویزیون

اگر از محافظ صفحه مناسب و باکیفیت برای تلویزیون خود استفاده کنید معایب چندانی نخواهد داشت.با وجود این محافظ صفحه تلویزیون نمی تواند جلوی ضربات شدید مثل پرتاب اشیا بسیار محکم و سنگین را بگیرید.محافظ صفحه ساخته شده است تا جلوی برخورد اشیا کوچک و معمول داخل منزل به تلویزیون را بگیرید؛ لذا محافظ صفحه تلویزیون برای استفاده در کارگاه،انبار یا محیط های کاری مناسب نیست.

از محافظ صفحه تلویزیون مناسب استفاده کنید؛ چون در صورت استفاده از محافظ صفحه نامناسب هیچ یک از مزایای ذکر شده را نخواهید داشت.

نحوه قرارگرفتن محافظ روی قاب

مهم ترین نکته حین استفاده از این گلس های محافظ این است که کیفیت تصویر ال ای دی را کاهش ندهد و پس از گذشت مدتی تغییر رنگ نداده و کیفیت خود را از دست ندهد.البته یکی دیگر از نکات مهم درباره این گلس ها ضخامت آنها است که دارای انواع مختلفی است.بهترین نوع آن گلس های با ضخامت 3 میلی متر است.

این گلس ها بر روی ال ای دی قرار داده می شوند و با استفاده از بندهای آن از پشت به ال ای دی بسته می شوند.به همین منظور توانایی محافظت آن از ال ای دی افزایش می یابد.

انواع محافظ صفحه

گلس های محافظ صفحه ال ای دی را می توان بر اساس ضخامت،کشور سازنده،جنس و کیفیت دسته بندی کرد.

مثلاً در بازار ضخامت های 2،2.5 و 3 میلی متر بسیار رایج است.تصمیم گیری در مورد ضخامت گلس ها کمی پیچیده است؛ ولی به طور کلی باید اندازه صفحه تلویزیون،ضخامت و استقامت قاب دستگاه را در نظر گرفت.مثلاً تلویزیون هایی با برندهای متفرقه در بازار است که در ابعاد بالا تولید شده؛ اما قاب دستگاه از کیفیت و استقامت لازم برخوردار نیست و هر چه قدر ضخامت گلس بیشتر باشد احتمال شکستن دستگاه بیشتر می شود.در واقع مهم ترین ملاک برای انتخاب گلس مناسب میزان مقاومت و پایداری قاب دستگاه شما است.

محافظ صفحه مناسب تلویزیون شما کدام است؟

برای انتخاب محافظ صفحه مناسب ملاک های زیر را باتوجه به تلویزیون خود در نظر بگیرید:

 1. اندازه تلویزیون شما: محافظ صفحه متناسب با اندازه قاب تلویزیون بگیرید.محافظ صفحه باید به طور کامل روی قاب تلویزیون قرار بگیرد.
 2. ضخامت محافظ صفحه: از محافظ صفحه با ضخامت بالا استفاده کنید.
 3. ثابت بودن شفافیت محافظ: محافظ صفحه ای استفاده کنید که باگذشت زمان کدر نشود و روی کیفیت تصویر تلویزیون تأثیر منفی نگذارد.

راهنمای خرید بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون

یکی از روش های محافظت از تلویزیون ها،استفاده از محافظ برای صفحه این دستگاه هاست.برای این که بتوان از این محافظ ها نهایت بهره را برد و کارایی لازم را دریافت کرد،قطعا باید به دنبال خرید بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون در بازار بود.این محافظ ها بر اساس نوع تلویزیون،مدل و اینچی که دارد ساخته می شوند و باید برای هر دستگاهی به دنبال انتخاب بهترین مدل محافظ صفحه تلویزیون بود.

این محافظ ها در واقع از جنس یک طلق شفاف و شیشه ای هستند که روی پنل تلویزیون نصب می شوند و به این ترتیب می توانند از وارد شدن ضربه و آسیب به پنل دستگاه جلوگیری کنند.درست مانند عملکردی که گلس های محافظ در گوشی های هوشمند دارند.این صفحات محافظ ماهیت ضد ضربه و ضد خط و خش دارند.در ادامه ابتدا به مشخصاتی که یک محافظ خوب باید داشته باشد می پردازیم و سپس برخی از بهترین مدل های موجود در بازار را معرفی می کنیم.
انتخاب بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون

معیارهای انتخاب بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون

برای انتخاب بهترین مدل محافظ صفحه تلویزیون باید به یک سری نکات توجه کرد تا محافظ مورد استفاده بهترین کارایی را داشته باشد.این معیارها شامل موارد زیر می شوند:

 1. محافظ صفحه نمایش تلویزیون باید با مدل و اینچ تلویزیون مورد نظر مطابقت داشته باشد.
 2. محافظ انتخابی باید تا حد ممکن سبک باشد تا به نمایشگر دستگاه فشاری وارد نشود.
 3. گلس انتخابی باید به میزان کافی شفاف و نازک باشد تا موجب تار شدن تصویر نشود.
 4. بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون نباید با چسب به نمایشگر وصل شود.
 5. کیفیت محافظ صفحه نمایش تلویزیون باید به نحوی باشد که روی عملکرد ریموت دستگاه از راه دور تاثیری نداشته باشد.
 6. یک محافظ صفحه تلویزیون با کیفیت موجب کاهش کیفیت و شفافیت نمایش تصاویر نمی شود.
 7. نباید محافظ صفحه تلویزیون روی نمایشگر قابل تشخیص باشد.
 8. گلس محافظ نمایشگر تلویزیون باید به راحتی تمیز شود.
 9. در نهایت این که یک مدل خوب و با کیفیت روی صدای نمایشگر نیز تاثیری نمی گذارد.

مواردی مانند نوع ورق به کار رفته در ساخت محافظ،برند سازنده ورق و نحوه تولید هم باید در انتخاب بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون مورد توجه قرار بگیرند.

مزایا و معایب استفاده از محافظ صفحه تلویزیون

استفاده از محافظ برای صفحه تلویزیون،یک سری مزایا و معایب دارد.در درجه اول این که استفاده از این گلس ها می تواند از وارد شدن آسیب به صفحه نمایش تلویزیون جلوگیری کرده و از طرفی نیز با محافظت از پیکسل های ال سی دی،به حفظ کیفیت بالای تصویر تلویزیون کمک می کند.این در حالی است که معمولا بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون که کیفیت بالایی نیز دارد،به صورت نامرئی روی نمایشگر قرار می گیرد و موجب تغییر رنگ تصاویر یا کاهش وضوح و شفافیت آنها نمی شود.

با این حال این محافظ ها می توانند گرد و خاک را به خود جذب کنند و به دلیل خش پذیری که دارند باید برای حفظ کیفیت صفحه مدام آنها را تعویض کرد.نکته منفی دیگر در خصوص این گلس ها این است که معمولا اکثر آنها حالتی رفلکتیو دارند و به همین جهت نورهای محیطی را تا حد زیادی منعکس می کنند.با این حال تمیز کردن این گلس های محافظ کار چندان سختی نیست و می توان با یک دستمال نرم و بدون پرز یا با استفاده از اسپری مخصوص همراه آنها،به راحتی این گلس ها را تمیز کرد.

 1. بهترین محافظ صفحه تلویزیون
 2. معرفی برخی از بهترین مدل های محافظ نمایشگر تلویزیون
 3. محافظ صفحه نمایش تلویزیون مدل aren43

بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون برای ال ای دی های 43 اینچی،مدل aren43 است.این مدل را می توان به جز تلویزیون های پلاسما و ال سی دی های قدیمی برای تمامی تلویزیون های 43 اینچی مورد استفاده قرار داد و استفاده از آن نیز بسیار ساده و راحت است.

با استفاده از این محافظ صفحه می توان از وارد شدن خط و خش و ضربه به نمایشگر تلویزیون جلوگیری کرد و با استفاده از یک اسپری مخصوص که همراه این محافظ صفحه ارائه می شود،به راحتی آن را تمیز کرد.برای تمیز کردن کافی است از این اسپری به همراه یک دستمال تمیز و بدون پرز استفاده کرده و سطح گلس را تمیز کنید.

محافظ نمایشگر تلویزیون مدل sp-49

مدل بعدی در لیست بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون،مدل مدل sp-49 است که می توان از آن برای تمامی تلویزیون های 49 اینچی از تمامی برندها استفاده کرد.

این مدل به راحتی روی نمایشگر تلویزیون نصب می شود و می تواند از نمایشگر در برابر ضربه و خط و خش محافظت کند.جنس این محافظ از نوع ورق تایوانی است و کیفیت خوبی نیز دارد.در نتیجه کارایی آن در محافظت از نمایشگر تلویزیون قابل قبول است.

گلس صفحه تلویزیون مدل sp-43

مدل بعدی که به عنوان بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون آن را معرفی می کنیم،مدل sp-43 است که می توان از آن برای محافظت از نمایشگر تمامی تلویزیون های 43 اینچی از همه برندها در برابر ضربه و خط و خش محافظت کرد.

گلس صفحه نمایش تلویزیون sp-50

مدل sp-50 بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون برای تلویزیون های 50 اینچی است.این مدل جزو ورق های تایوانی است و می تواند به خوبی از نمایشگر تلویزیون در برابر وارد شدن هر گونه آسیب و ضربه ای محافظت کرده و مانع بروز خط و خش روی صفحه نمایش تلویزیون شود.

محافظ صفحه نمایش تلویزیون مدل SP-55-SERIES-8

محافظ صفحه تلویزیون مدل SP-55-SERIES-8 به صورت اختصاصی به عنوان بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون برای نمایشگرهای 55 اینچی سامسونگ سری 8 مورد استفاده قرار می گیرند.این مدل محافظ صفحه تلویزیون نیز به راحتی روی نمایشگر دستگاه نصب می شود و می تواند به خوبی با کیفیتی که دارد از نمایشگر در برابر هر گونه ضربه و آسیب و خط و خش جلوگیری کند.

این مدل نیز به راحتی تمیز می شود و می توان با یک دستمال نرم و بدون پرز سطح آن را تمیز کرد.با استفاده از این محافظ برای تلویزیون های سامسونگ می توان احتمال خرابی و نیاز به تعمیر تلویزیون سامسونگ مورد نظر را به میزان زیادی کاهش داد.

محافظ تلویزیون مدل C2-43

محافظ صفحه تلویزیون مدل C2-43 را می توان به عنوان بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون برای نمایشگرهای 43 اینچی در نظر گرفت.این مدل با کیفیت از جنس ورق اکریلیکی تایوانی است که با ضخامت دو میلی متری ساخته شده است.این مدل به راحتی نصب شده و می تواند به خوبی از نمایشگر تلویزیون در برابر ضربه و خط و خش محافظت کند.

محافظ نمایشگر تلویزیون مدل A55

مدل A55 به عنوان بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون برای نمایشگرهای 55 اینچی در نظر گرفته می شود.این مدل را می توان برای تمامی مدل تلویزیون های 55 اینچی به جز تلویزیون های پلاسما و ال سی دی های قدیمی مورد استفاده قرار داد.این ورق محافظ جزو نمونه های بسیار با کیفیت وارداتی است و قدرت بالایی در محافظت از صفحه نمایش تلویزیون دارد.در برابر خط و خش مقاومت زیادی داشته و نصب آن نیز بسیار ساده و راحت است.این محافظ صفحه نمایش به دلیل داشتن چسب دو طرفه به عنوان بهترین مدل محافظ صفحه تلویزیون برای نمایشگرهای 55 اینچی مورد استفاده قرار می گیرد.

محافظ صفحه تلویزیون مدل TV24

این مدل که از ورق اکریلیکی تایوانی تولید شده با ضخامت دو میلی متری که دارد به عنوان بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون برای نمایشگرهای 24 اینچی است.

محافظ صفحه تلویزیون اس اچ مدل S_65-8995

این مدل نیز به عنوان بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون برای تلویزیون های 65 اینچی که طراحی منحنی شکل دارند گزینه مناسبی است.این محافظ از جنس ورق های تایوانی است و ضخامت آن 2.8 میلی متر است.این محافظ در برابر ضربه و خط و خش مقاومت بالایی دارد و می توان به راحتی آن را روی صفحه تلویزیون نصب کرد.

محافظ صفحه نمایش تلویزیون تی وی آرم مدل TVARM-S-40

محافظ صفحه نمایش تلویزیون تی وی آرم مدل TVARM-S-40 جزو بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون بازار برای انواع نمایشگر های 40 اینچی است که ضخامت آن دو میلی متر است.این مدل را می توان به راحتی روی نمایشگر تلویزیون نصب کرد.از قابلیت های آن می توان به محافظت از صفحه تلویزیون در برابر ضربه و خط و خش اشاره کرد.به همراه این محافظ صفحه یک اسپری مخصوص نیز وجود دارد که می توان از آن برای تمیز کردن نمایشگر استفاده کرد.

وزن مناسب این محافظ باعث می شود مشکلی برای تلویزیون ایجاد نشود.یکی دیگر از مزایای این محصول این است که عمر تلویزیون را افزایش میدهد.از ایجاد لکه،پیکسل و تاری تصویر جلوگیری می کند.

 1. دارای خاصیت آنتی یووی برای دید شفاف تر و کاهش ضرر به چشم.
 2. قابلیت استفاده حتی در مدل های سه بعدی و حتی مخصوص منحنی ها نیز موجود میباشد.
 3. افزایش شفافیت تصویر تلویزیون
 4. 10 سال ضمانت عدم تغییر رنگ و کیفیت
 5. تضمین اصلی ترین و برترین صفحات تایوان
 6. دارای لبه ۹۰ درجه و دو بند در طرفین و خم یک تکه و سراسری
 7. محافظت از خط و خش برداشتن پانل تلویزیون
 8. محافظت در برابر ضربه و لک برداشتن صفحه
 9. ممانعت از سوختن صفحه در برابر آبخوردگی
 10. مناسب جهت استفاده تمامی مدل های LED LCD Plasma 3D و منحنی
 11. قابل شستشو

به علت ضخامت مناسب این محصول از برخور مستقیم تمامی اشیاء با سطح تلویزیون جلوگیری می شود.برای منازلی که در آن ها بچه های کم سن وسال هستند این محافظ بسیار مناسب است.تصور کنید کودک شما توپ بازی خود را به تلویزیون بکوبد.محافظ شدت ضربه را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد و باعث می شود کمترین آسیب به آن وارد شود.همچنین درصورتی که اشیاء تیز به تلویزیون برخورد کند،از خش افتادن روی صفحه نمایش جلوگیری می کند.

از به وجود آمدن لکه های تاریک یا سوختن پیکسل ها هم که ممکن است به دلیل وارد شدن ضربه به تلویزیون ایجاد شوند هم پیشگیری می شود.

یکی دیگر از مزایای این محافظ کاهش نورهای مضری است که ممکن است از تصویر به چشم شما برخورد کند است.این امر باعث می شود که با نگاه کردن تلویزیون از فاصله نزدیک آسیبی به چشمان شما وارد نشود.احساس خستگی و سردرد نداشته باشید.

۱۲ نکته برای مراقبت از تلویزیون LED و LCD

مراقبت و نگهداری از تلویزیون علاوه بر صرفه جویی در هزینه تعمیر تلویزیون و تعویض قطعات،باعث افزایش طول عمر آن نیز می شود.

بیشتر وقت ها افراد فراموش می کنند که ساده ترین کارها مانند خاموش کردن تلویزیون قبل از خواب را انجام دهند.

بزرگترین دشمن تجهیزات الکترونیکی،گرد و غبار است که باعث ایجاد اتصال کوتاه شده و به طور بالقوه به صفحه آن آسیب می رساند و قابل تعمیر نیست.

در این مقاله ۱۲ نکته اساسی برای نگهداری و مراقبت از تلویزیون آورده شده است.

نحوه نگهداری و مراقبت از تلویزیون

۱.در صورت عدم تماشای تلویزیون آن را خاموش کنید

چرخه عمر یک تلویزیون حدود ۶۵ هزار ساعت است.اگر هنگام استفاده از تلویزیون کار دیگری انجام می دهید و یا حتی هنگام تماشای تلویزیون چیزی بخوانید این کار به تدریج به یک عادت تبدیل می شود در نتیجه طول عمر تلویزیون شما کاهش می یابد و شاید بعد از حدود ۲ سال مجبور به تعمیر یا تعویض آن شوید،در صورتی که می توانید به سادگی با خاموش کردن تلویزیون در صورت عدم نیاز به آن از این امر جلوگیری کنید.

۲.استفاده از تنظیم کننده یا محافظ ولتاژ

مراقب کم و زیاد شدن های شدید ولتاژ باشید که تا حد زیادی به دستگاه های الکترونیکی شما آسیب می رساند.ولتاژ معمولاً در هر زمان که قطعی برق اتفاق می افتد به طور ناگهانی قطع می شود،اما نوسانات ولتاژ ممکن است حتی در صورت قطع نبودن برق یا در هنگام رعد و برق نیز اتفاق بیفتد.
استفاده از محافظ و تنظیم کننده ولتاژ نه تنها از تلویزیون بلکه از سایر تجهیزات الکترونیکی مانند یخچال،ماشین لباسشویی،مایکروویو و غیره نیز مراقبت می کند.
پس بهتر است از محافظ ولتاژ که یک وسیله کاملاً به صرفه است استفاده کنید.

۳.تنظیمات روشنایی

تنظیمات روشنایی تلویزیون (brightness ) در حداکثر سطح در هر زمان می تواند عمر دستگاه شما را کاهش دهد.اگر می خواهید تلویزیون برای مدت طولانی کار کند از روشنایی بیش از حد صفحه که باعث خستگی چشم نیز می شود خودداری کنید.بهتر است روشنایی در سطح متوسط باشد.
۴.استفاده مناسب از کنتراست

استفاده از سطح کنتراست (contrast ) بالا باعث کاهش طول عمر صفحه شده و کیفیت تصویر در طی چند ساعت کاهش می یابد.زیرا از قدرت پردازش بیشتری در سطح کنتراست بالا استفاده می شود.بنابراین توصیه می شود که سطح کنتراست را هر از گاهی تغییر دهید.

۵.تهویه مناسب

تلویزیون نیز به فضای مناسب برای تهویه نیاز دارد.به طور کلی به دلیل مقدار برق مصرفی و گرمای تولیدی زیاد توسط تلویزیون بهتر است از آن در فضای مناسب و بدون رطوبت استفاده کنید تا هنگام خاموش کردن،تلویزیون خود به خود خنک شود.

این کار همچنین باعث می شود حتی زمانی که از تلویزیون استفاده می کنید،مدار داخلی آن خیلی گرم نشده و در نتیجه طول عمر آن افزایش یابد.

۶.تمیز کردن مداوم تلویزیون

تمیز نگه داشتن و پاک کردن گرد و غبار برای مراقبت از تلویزیون امری ضروری است.برای تمیز کردن تلویزیون توصیه می شود از محصولات و پارچه های با کیفیت که مخصوص تمیز کردن صفحه تلویزیون است استفاده کنید.

گاهی اوقات گرد و غبار بر روی صفحه تلویزیون جمع شده و باعث تأثیر بر روی دید می شود.

هرگز از آب برای تمیز کردن صفحه تلویزیون استفاده نکنید.استفاده از پاک کننده های ضد الکتریسیته برای تمیز کردن تلویزیون مناسب می باشد.

گرد و غبار برای تلویزیون مضر بوده و نه تنها می تواند بر روی صفحه نمایش قرار بگیرد،بلکه بر روی قسمت های داخلی دستگاه نیز مستقر می شود و می تواند سبب کندی پاسخ تلویزیون شود.برای پاک کردن گرد و غبار می توانید از پمپ های خلاء یا جاروبرقی استفاده کنید.

۷.عدم قرار دادن تلویزیون در جای سرد

دمای پایین باعث ایجاد تراکم رطوبت شده و می تواند به سایر قسمت های داخل تلویزیون نفوذ کند،بنابراین توصیه می شود تلویزیون خود را درجای سرد نگهداری نکنید.

۸.اجسام تیز را دور از تلویزیون نگه دارید

یکی دیگر از راه های مراقبت از تلویزیون دور نگهداشتن اشیای تیز از آن می باشد.اشیای تیز می توانند به راحتی صفحه نمایش را از بین برده و باعث آسیب دیدگی دائمی صفحه نمایش تلویزیون شوند.

۹.دور نگه داشتن آهنربا از تلویزیون های ال ای دی

تلویزیون خود را از اشیایی که دارای خاصیت الکترومغناطیسی یا الکتریسیته ساکن هستند مانند فن ها،تلفن های همراه،GPS و سایر تجهیزات الکترونیکی دور نگه دارید.

زیرا این وسایل ممکن است تصویر را مختل کرده و بر روی حافظه فلش تلویزیون تاثیر بگذارند که این امر می تواند عمر صفحه تلویزیون را کاهش دهد.

۱۰.هنگام حمل تلویزیون بسیار محتاط باشید

تلویزیون های ال سی دی از شیشه های نازک و شکننده ای ساخته شده اند،بنابراین هنگام بلند حرکت آنها باید دقت داشته باشید تا هیچ گونه ضربه ای به دستگاه وارد نشود.

نمایشگرهای صفحه تخت به فشار و ضربه فیزیکی حساس هستند و فشار می تواند به صفحه داخلی آسیب برساند.

۱۱.تلویزیون ال ای دی خود را در جای مناسب قرار دهید

مکانی که تلویزیون ال ای دی خود را در آن قرار می دهید عامل مهمی برای افزایش طول عمر آن بوده و یکی از نکات مراقبت از تلویزیون می باشد.

بهتر است تلویزیون را نزدیک پنجره قرار ندهید،زیرا نور خورشید به اجزای سازنده دستگاه آسیب می رساند.

همچنین لازم است دستگاه را نزدیک شومینه نیز قرار ندهید زیرا گرد و غبار چوب،خاکستر و گرمای زیاد نیز طول عمر دستگاه را کاهش می دهد.

۱۲.تعمیر تلویزیون را فقط به سرویس کار ماهر بسپارید

شرکت ولتن

شرکت تولیدی صنعتی ولتن بزرگترین عرضه کننده متعلقات تلویزیون در ایران در سال ۱۳۸۹ برای اولین بار در ایران اقدام به تولید محافظ صفحه تلویزیون نمود،و از آن زمان تاکنون محصولات خود را در جای جای ایران در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار داده است.

امروزه درمیان فروشندگان لوازم خانگی و صوتی و تصویری،کمتر کسی است که نام محافظ صفحه تلویزیون و برند ولتن را نشنیده باشد.و از این رو و با توجه به تلاش مجموعه ولتن در کارآفرینی و تولید محصولی جدید در ایران افراد و شرکت هایی اقدام به کپی کردن این ایده جدید کرده اند،و همین امر در شناخت هر چه بیشتر این محصول کمک شایانی کرده است..
جدیدترین محصولات

 1. فروش ویژه
 2. محافظ برق 6 خانه همه کاره ولتن
 3. محافظ برق 6 خانه همه کاره ولتن
 4. قیمت و اینترنتی انواع محافظ صفحه نمایش تلویزیون 32 اینچ
 5. محافظ صفحه نمایش تلویزیون 32 اینچ
 6. قیمت و خرید اینترنتی انواع محافظ صفحه نمایش تلویزیون 40 اینچ
 7. محافظ صفحه نمایش تلویزیون 40 اینچ
 8. قیمت و اینترنتی انواع محافظ صفحه نمایش تلویزیون 42 اینچ
 9. محافظ صفحه نمایش تلویزیون 42 اینچ
 10. قیمت و خرید آنلاین انواع محافظ صفحه نمایش تلویزیون 43 اینچ
 11. محافظ صفحه نمایش تلویزیون 43 اینچ
 12. قیمت و خرید اینترنتی انواع محافظ صفحه نمایش تلویزیون 46 اینچ
 13. محافظ صفحه نمایش تلویزیون 46 اینچ
 14. محافظ صفحه تلویزیون ولتن

محاظ صفحه نمایش ولتن با طراحی اختصاصی و وضوح نوری بی بدیل بعد از نصب تقریبا قابل مشاهده نمی باشد.

استفاده از مرغوب ترین متریال

محافظ صفحه نمایش ولتن با طراحی اختصاصی و وضوح نوری بی بدیل بعد از نصب تقریبا قابل مشاهده نمی باشد.

بسته بندی شکیل و مقاوم

دارای بسته بندی محکم و شکیل،استفاده از لایه پوششی سلولزی محافظت کننده و محافظ پیش از نصب برای حفظ شفافیت کالا و جلوگیری از رساندن آسیب
محافظ صفحه تلویزیون

ضربه پذیری بالا

محافظ های صفحه نمایش ولتن دارای ضربه پذیری بالایی هستند و با بهترین ورق های پلکسی 2/5 میل و 2/8 میل تایوانی ساخته شدند.
نصب آسان و سریع

کلیه محصولات ولتن دارای نصب آسان و سریع می باشند به گونه ای که برای نصب آن ها نیازی به ابزار و لوازم خاصی نیست.

ضد اشعه uv

محاظ صفحه نمایش ولتن اشعه ماورای UV مضر را فیلتر کرده و خستگی چشم هنگام استفاده از تلویزیون یا مانیتور را کاهش می دهد.

براکت دیواری

انواع براکت دیواری ولتن یا اصطلاح دیگر آن (پایه دیواری) تلویزیون ولتن،مناسب برای انواع تلویزیون با برندهای مختلف از جمله سامسونگ (samsung) و ال جی (lg) اسنوا (snowa) و...براکت دیواری های ولتن در سایز ها و مدل های گوناگون با اهداف خاص شما جهت نصب انواع تلویزیون تخت و منحنی،ال سی دی و ال ای دی،پلاسما و کرو تولید می شوند و همچنین در فروشگاه آنلاین ولتن بصورت اینترنتی و غیر حضوری قابل تهیه می باشند.

قیمت و خرید براکت دیواری تلویزیون متحرک سایز مینی،پایه دیواری تلویزیون

 1. براکت دیواری متحرک سایز مینی
 2. 210,000 تومان
 3. قیمت و خرید براکت دیواری تلویزیون متحرک سایز کوچک،پایه دیواری
 4. براکت دیواری متحرک سایز کوچک
 5. 315,000 تومان
 6. قیمت و اینترنتی براکت دیواری تلویزیون متحرک سایز بزرگ
 7. براکت دیواری متحرک سایز بزرگ
 8. 350,000 تومان
 9. قیمت و براکت دیواری متحرک سایز متوسط،پایه دیواری تلویزیون
 10. براکت دیواری متحرک سایز متوسط
 11. 325,000 تومان
 12. قیمت و خرید براکت دیواری تلویزیون دوبازو بزرگ v-65 | براکت دیواری تلویزیون
 13. براکت دیواری دوبازو بزرگ V-65
 14. 235,000 تومان
 15. قیمت و آنلاین براکت دیواری تلویزیون متحرک سایز متوسط طرح گلدن (سینی خالی)
 16. براکت دیواری متحرک سایز متوسط گلدن
 17. 250,000 تومان
 18. قیمت و خرید براکت دیواری تلویزیون دوبازو بزرگ vb-650 | پایه دیواری تلویزیون
 19. براکت دیواری دوبازو بزرگ vb-650
 20. 550,000 تومان
 21. قیمت و خرید اینترنتی براکت دیواری تک بازو متحرک پروانه ای
 22. براکت دیواری تک بازو متحرک پروانه ای
 23. 450,000 تومان
 24. قیمت و براکت دیواری تلویزیون مچی | براکت دیواری تلویزیون
 25. براکت دیواری مچی
 26. 165,000 تومان
 27. قیمت و خرید براکت دیواری تلویزیون دو بازو جدید،پایه دیواری تلویزیون
 28. براکت دیواری دو بازو جدید
 29. 680,000 تومان
 30. قیمت براکت دیواری تلویزیون دو بازو قدیم،براکت دیواری تلویزیون
 31. براکت دیواری دو بازو قدیم
 32. 750,000 تومان
 33. قیمت و آنلاین براکت دیواری ثابت سایز بزرگ،پایه دیواری تلویزیون
 34. براکت دیواری ثابت سایز بزرگ
 35. 210,000 تومان
 36. قیمت و خرید اینترنتی براکت دیواری تلویزیون تک بازو مینی،پایه دیواری
 37. براکت دیواری تک بازو مینی
 38. 300,000 تومان

براکت دیواری تلویزیون (پایه دیواری)

براکت دیواری تلویزیون به دلیل کم بود جا در اماکن و خانه های امروزی،گزینه ی مناسبی محسوب می شود.براکت دیواری (پایه دیواری) تلویزیون امروزه با توجه به قیمت،ابعاد قابل استفاده و کارآیی،کاربردی ترین وسیله برای نصب تلویزیون می باشد که تاکنون عرضه گردیده است.
سه نوع رایج براکت یا پایه دیواری تلویزیون

۱) براکت دیواری تلویزیون ثابت با فاصله کم

۲) براکت دیواری تلویزیون متحرک

۳) براکت دیواری تلویزیون بازویی یا چرخشی

آنتن ولتن

در عصر کنونی هر خانه ای حداقل یک تلویزیون وجود دارد و خرید آنتن تلویزیون یکی از اصلی ترین دغدغه ها برای عموم مردم بوده است.در گذشته به دلیل محدودیت امکانات فقط شاهد یک نوع آنتن تلویزیون از نوع هوایی بودیم.اگرچه آنتن هوایی یا آنالوگ در دریافت سیگنال موفق تر است،اما عواملی مانند طوفان و باد و شرایط نامساعد آب و هوایی دریافت سیگنال را دچار مشکل می کند.بنابراین چنانچه شما هم قصد خرید یک آنتن برای تلویزیون خود را دارید همراه با تنوع و گوناگونی محصولات ولتن،برای انتخاب و تهیه یک آنتن مناسب با دیده باز اقدام به آنتن تلویزیون مورد نظر خود نمایید.

قیمت و اینترنتی آنتن رومیزی USB آدابتور دار،آنتن رومیزی در لُردگان

 1. آنتن رومیزی USB +آدابتور
 2. 170,000 تومان
 3. قیمت و خرید اینترنتی آنتن برقی هوایی،آنتن برقی تلویزیون
 4. آنتن برقی هوایی
 5. 210,000 تومان
 6. قیمت و خرید اینترنتی آنتن رومیزی Usb،آنتن رومیزی تلویزیون
 7. آنتن رومیزی USB
 8. 160,000 تومان

آنتن تلویزیون ولتن در لُردگان

آنتن تلویزیون (گیرنده)،آنتنی می باشد که قابلیت دریافت امواج و تصاویر تلویزیونی ارسالی در طیف فرکانسی UHF و VHF را داشته باشد.از آنجا که طراحی آنتن تلویزیون (گیرنده) در سیستم تلویزیون دیجیتال و آنالوگ یکسان می باشد،در سیستم دیجیتال عموما نیاز به آنتن جدیدی نیست.در مواردی که آنتن تلویزیون امواج و تصاویر را ضعیف دریافت کند،بطوری که آنتن تلویزیون مناسب نباشد،نیاز به تعویض آنتن خواهد بود.در آنتن تلویزیون آنالوگ اگر شدت امواج تصاویر ارسالی پایین بیاید،تصویر با نویز بیشتری نمایش داده می شود (که در این صورت تصاویر به شکل برفک دیده می شود).اما در آنتن تلویزیون دیجیتال اگر شدت این امواج از حد خاصی پایین تر بیاید هیچ تصویری قابل دریافت و مشاهده نخواهد بود.

هولدر ولتن

نگران هستید که کودک شما تلویزیون را از روی میز تلویزیون بکشد یا هول بدهد و در نهایت به صفحه نمایش تلویزیون شما آسیب جدی وارد کند،ما توجه شما را به این قسمت از محصولات ولتن جلب می کنیم..اگر علاقه ای ندارید تلیویزیون خود را بر روی براکت دیواری تلویزیون (پایه دیواری) نصب نمایید،به دلیل نداشتن دیوار تکیه گاه یا اجاره ای بودن ساختمان (سوراخ نکردن دیوار تکیه گاه)؛ بهترین راه حل استفاده از هولدر تلویزیون ولتن می باشد.
قیمت هولدر | خرید اینترنتی هولدر تلویزیون | آنلاین هولدر تلویزیون
هولدر
110,000 تومان

هولدر ولتن یا نگهدارنده تلویزیون

با استفاده از هولدر تلویزیون ولتن دیگر لازم نیست مانند براکت دیواری تلویزیون,پایه را به دیوار پیچ و رولپلاک کنید و باعث سوراخ شدن دیوار منزلتان شوید زیرا فقط کافیست با خرید یک عدد هولدر تلویزیون ولتن،تلویزیون خود را به آسانی به شکل ثابت و محکم نگه دارید،نه تنها با یک هولدر تلویزیون در حفظ و سلامت دستگاه به سادگی کمک کرده اید،بلکه خیال خود بابت وسیله ای که میلیون ها تومان بابت آن هزینه کرده اید،راحت است.
مزایای استفاده از هولدر تلویزیون

1_ باعث می شود عمر دستگاه شما بالا برود و از خطرات احتمالی حفظ شود.مانند: (هل دادن تلویزیون توسط یک کودک و آسیب جدی به دستگاه)

2_ حفظ در مقابل شکستگی پنل و صفحه نمایش تلویزیون

3_ با آسیب نرسیدن به تلویزیونتان،کیفیت اولیه دستگاه حفظ میشود و از وضوح صفحه و صدا نیز کاسته نخواهد شد.

4_ هولدر تلویزیون یک نگهدارنده مقاوم و محکم برای تلویزیون شماست.

استند های ولتن

 1. از قابلیت های استند طبقاتی تلویزیون ولتن
 2. استند طبقاتی ولتن طراحی بسیار زیبا و خاص
 3. استند طباقاتی تلویزیون دارای بدنه بسیار مقاوم فلزی
 4. استند طبقاتی تلویزیون شیشه سکوریت ابعاد استاندارد
 5. استند طبقاتی تلویزیون دارای حک لیزری بر روی شیشه جهت زیبایی

با استفاده از استند تلویزیون ولتن از مخفی بودن تمام سیم ها و کابل های رابط خاطر جمع باشید.
قیمت استند یک طبقه | آنلاین استند تلویزیون | استند یک طبقه تلویزیون
استند یک طبقه
245,000 تومان
قیمت استند دو طبقه | خرید اینترنتی استند دو طبقه تلویزیون | استند تلویزیون
استند دو طبقه
295,000 تومان

انواع استند تلویزیون پایه هایی هستند مناسب برای منازل و دفاتر و...استند تلویزیون برای مانیتور و تلویزیون های LCD,LED,PLASMA و منحنی کاربرد دارد.این نوع پایه دیواری (استند) تلویزیون با مجهز شدن به طبقات یا پایه،این امکان را به شما کاربران محترم میدهد که انواع لوازم دیجیتالی مانند: سینما خانواده،پلی استیشن،دی وی دی و گیرنده را داخل استند طبقاتی خریداری شده خود قرار دهید.

محافظ برق

محافظ برق دستگاهی است که ورودی آن به برق شهری و خروجی آن نیز به دستگاه مورد نظر شما متصل است.هر گاه به هر دلیلی ولتاژ،توان یا آمپر برق دارای نوسان بیش از حد باشد که می تواند بر اثر رعد و برق و … رخ دهد،محافظ ولتاژ برق جریان برق را قطع کرده و به دستگاه مصرف کننده انرژی لازم جهت روشن بودن را نخواهد داد.هنگامی که دوباره جریان برق به حالت نرمال رسید،اتصال توسط محافظ برق برقرار خواهد شد.
محافظ برق 6 خانه همه کاره ولتن
محافظ برق 6 خانه همه کاره ولتن
380,000 تومان
قیمت و خرید اینترنتی محافظ برق 2 خانه فلزی سام،محافظ لوازم الکتریکی
محافظ برق 2 خانه فلزی سام
320,000 تومان
قیمت و اینترنتی محافظ برق ۴ خانه فلزی | محافظ ولتاژ برق
محافظ برق ۴ خانه فلزی
350,000 تومان
قیمت و آنلاین محافظ برق فلزی | محافظ برق خانگی
محافظ برق فلزی
320,000 تومان
قیمت و اینترنتی محافظ برق 2 خانه فلزی الجی،محافظ برق
محافظ برق 2 خانه فلزی الجی
320,000 تومان
قیمت و خرید آنلاین محافظ برق مرکزی | بهترین و جدیدترین محافظ برق
محافظ برق مرکزی
550,000 تومان
قیمت و خرید اینترنتی محافظ برق ۷ خانه دیجیتال گالیا،بهترین محافظ برق
محافظ ۷ خانه آنالوگ (پلاگین)
280,000 تومان
قیمت و خرید محافظ برق آنالوگ 7 خانه امگا | جدیدترین محافظ برق
محافظ برق آنالوگ 7 خانه امگا
230,000 تومان

محافظ برق ولتن در لُردگان

برای این که بتوانید از لوازم برقی خود محافظت کنید باید از یک محافظ برق استاندارد و مناسب استفاده کنید.محافظ برق مناسب به معنی یک محافظ برق بسیار گران قیمت نیست.بهترین محافظ برق ها دارای بدنه ای هستند که در برابر آتش مقاوم باشند.یکی از نکات مهم این است که فیوز محافظ برق به راحتی در دسترس باشد تا بتوان آن را تعویض کرد.همچنین حتما هنگام خرید محافظ برق به استاندارد آن توجه کافی داشته باشید.به این موضوع هم توجه داشته باشید که لوازم الکتریکی متفاوت نیاز به محافظ برق متفاوت نیز دارند.درضمن اگر کودک خردسال در خانه دارید حتما برای محافظ برق روپوش پلاستیکی تهیه کنید تا فرزندانتان نتوانند چیزی را وارد محافظ نوسان برق کنند.

:Published Date:7/24/2024 12:07:02 AM
tel:09194294548☞☏