نمایندگی محافظ صفحه تلویزیون

صفحه محافظ برای تلویزیون

100% شفاف: مواد با درجه نوری اختصاصی بهینه شده برای حفظ کیفیت تصویر HDTV و محافظت عالی را تضمین می کند.09194294548 آقای جوادی

بالاترین کیفیت: برای نصب آسان از جعبه خارج کنید.فناوری درجه نوری؛ بدون زرد شدن مواد در طول زمان تحت استانداردهای کیفی دقیق تولید می شود.لبه های صیقلی و گوشه های گرد ظاهر زیبا و ایمنی کامل کاربر را تضمین می کند.مواد برای به حداقل رساندن خمش در مقابل تلویزیون و اطمینان از محافظت عالی استفاده شده است.صفحه محافظ

فناوری پیشرفته ای که برای ساخت سپر شفاف استفاده می شود تضمین می کند که پلاستیک با کیفیت بالا نه تنها 100٪ شفاف است،بلکه عملاً نشکن است.

نامرئی: با طراحی اختصاصی ظریف و شفافیت نوری بی بدیل،پس از نصب عملاً نامرئی می ماند.

زیبا: محافظ صفحه نمایش بهترین راه برای مراقبت از تلویزیون و محافظت از آن است.محافظ صفحه تلویزیون عرضه در فروشگاه ام اچ کالا با ظاهر زیبای خود ظاهر تلویزیون صفحه تخت زیبا را از شما دور نخواهد کرد.

نصب آسان: چند دقیقه و بدون نیاز به ابزار.فقط بسته بندی را باز کنید و محافظ صفحه تلویزیون جدید خود را به تلویزیون صفحه تخت خود وصل کنید.

Precise Fit: اندازه مناسب تلویزیون شما.بدون پوشش اسپیکر و ظاهر کاملا زیبا تضمین شده!

جدا کردن آسان برای تمیز کردن: بست های قابل بسته شدن مجدد امکان جدا شدن موقتی آسان را برای تمیز کردن فراهم می کنند.

محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش: بین 96 تا 99 درصد از امواج بالقوه مضر فرابنفش (UV) ساطع شده از صفحه نمایش تلویزیون را فیلتر می کند.این برخلاف سایر محافظ های صفحه تلویزیون است که می توانند باعث داغ شدن زیاد صفحه نمایش و آسیب دیدن تلویزیون شوند.

آیا محافظ صفحه برای تلویزیون ضرر دارد؟

پاسخ هم مثبت است و هم منفی.بیایید دلایل را یکی یکی بررسی کنیم.

بله ضرر دارد:

همه می دانیم که تمام وسایل و لوازم برقی مقداری هدر رفت انرژی دارند که به صورت گرما آزاد می شود.در حال حاضر یکی از ملاک های بسیار مهم سنجش خوبی و یا بدی کارکرد وسایل و لوازم برقی میزان مصرف انرژی آن است.هرچه میزان مصرف انرژی با ارزش الکتریسیته کمتر باشد دستگاه در حالت بهینه تری کار می کند و مسلما ارزش دستگاه بیشتر است.تلویزیون هم از این قضیه مستثنا نیست.در سالهایی نه چندان دور زمانی که تلویزیون ال سی دی تازه وارد بازار شده بود و تکنولوژی نو و هیجان انگیزی به شمار می رفت و تلویزیون ها در حال مهاجرت از CRT به LCD بودند تنها موضوع مهم کاسته شدن هرچه بیشتر ضخامت تلویزیون و کیفیت بالاتر تصویر بود.این ماجرا با جنگ تمام عیار تبلیغاتی غول های صنعت تصویر دنیا دیدنی شده بود.در آن هنگام هیچ شرکتی به گرمای پنل های تلویزیون های ال سی دی توجهی نمی کرد و مصرف انرژی چندان دیده نمی شد.پنل های تلویزیون های ال سی دی قسمت اعظم گرمای خود را از قسمت جلوی پنل به محیط انتقال می دادند.اگر به صفحه نمایش تلویزیون ال سی دی در حال کار دست می زدید متوجه گرمای زیاد آن می شدید.در آن زمان جانبیتو با طراحی خاص محافظ صفحه تلویزیون ال سی دی گرمای پنل را تهویه می کرد.البته لازم به ذکر است که در مراحل اولیه تحقیق ما دو تلویزیون ال سی دی از ما سیاه شد اما نهایتا به نتیجه دلخواه رسیدیم.

اما در حال حاضر با ظهور تلویزیون های فوق کم مصرف ال ای دی و کیو ال ای دی و سوپر آمو ال ای دی و...توجه به مصرف صحیح انرژی بیش از پیش بروز و ظهور پیدا کرده است.در این میان باز هم جنگ تبلیغاتی اربابان صنعت تلویزیون در مورد کم مصرف بودن با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا دیدنی است.اما باز هم اگر بعد از ساعتی کار کردن تلویزیون ال ای دی به صفحه ی آن دست بزنید گرمایی را حس خواهید کرد.اگرچه این گرما اندک،اما بسیار مورد توجه ماست.تلویزیونی که اجازه تهویه مناسب گرمای پنلش را نداشته باشد و در شرایط گرم کار کند مسلما از عمر مفیدش کاسته خواهد شد.

خیر هیچ ضرری ندارد:

تلویزیونی که مجهز به محافظ صفحه درست و استاندارد باشد نه تنها باعث آسیب نمی شود بلکه از تمام آسیب ها و ضررهایی که آن را تهدید می کند در امان است.خوب بودن یک محافظ صفحه نمایش تلویزیون نه به حرف و قسم خوردن و بازارگرمی های رایج در کسب کار است نه به ضمانت های بیهوده ده ساله و بیست ساله است چرا که بعد از ده سال شاید محافظ سالم مانده باشد اما تلویزیون در شرایط نامطلوب کار کرده است و نیاز دارید که یک تلویزیون نو بخرید.در طراحی ارگونومیک و لحاظ کردن جزئیات است که تفاوت ها آشکار می شود وگرنه هم خودروسازهای وطنی ماشین تولید می کنند و هم بنز.تفاوت انواع محافظ صفحه را حتما مطالعه بفرمایید.

کاربرد های محافظ صفحه نمایش تلویزیون

محافظ صفحه تلویزیون یکی از لوازم جانبی تلویزیون می باشد،توصیه می کنیم که هنگام خرید تلویزیون محافظ صفحه نیز بخرید.یا می توانید برای تلویزیونی که اکنون در خانه تان دارید،یکی تهیه نمایید.با توجه به پیشرفت هایی که در عرصه تلویزیون انجام شده است با این حال صفحه ی آن جزء حساس ترین و شکننده ترین قسمت های تلویزیون می باشد.از نظر منطقی بهتر است وقتی برای تلویزیونمان چند میلیونی خرج می کنیم باید به فکر محافظ صفحه نیز باشیم.زیرا احتمال ضربه خوردن به صفحه نمایش به هر دلیلی وجود دارد اگر در خانه کودکی دارید حتما باید به فکر صفحه نمایش تلویزیون باشید و برای آن محافظ تهیه کنید.این کار را به تاخیر نیندازید.افسوس خوردن بعد از حادثه دیگر سودی برایتان ندارد و باید به جای آن تلویزیونی نو بخرید یا آن را به تعمیرگاه بسپارید و حتی بعد از تعویض نیز هیچگاه ممکن است مثل روز اولش نشود.پس با ما همراه باشید تا با مزایای دیگر محافظ صفحه نمایش بیشتر آشنا شوید.

صفحه نمایش تلویزیون ها گارانتی ندارند!

یکی از دلایلی که باعث می شود خرید محافظ صفحه نمایش واجب و ضروری به نظر برسد این است که شرکت ها معمولا صفحه نمایش را گارانتی نمی کنند.و اگر به احتمال خیلی کم توانستید گارانتی نیز بیابید هزینه های زیادی حتما باید انجام دهید.این نکته را به خاطر داشته باشید که اگر حتی کوچکترین آسیبی به صفحه نمایش شما وارد شود باید آن را تعویض کنید زیرا صفحه نمایش ها تعمیری نیستند.محافظ صفحه نمایش تلویزیون،آن را در برابر آسیب محافظت می کند.با نصب این محافظ ها دیگر نگران شکستن،خراش،اثر انگشت،برخورد کنترل از راه دور و اسباب بازی و غیره نباشید.

انواع محافظ صفحه تلویزیون

محافظ صفحه تلویزیون محافظی شفاف هستند این محافظ ها به راحتی بر روی تلویزیون تخت قرار می گیرند انواع تلویزیون هایی که شما می توانید بر روی آن محافظ نصب کنید عبارت است از تلویزیون های ال سی دی،ال ای دی،۳ بعدی،تلویزیون منحنی،تلویزیون OLED،تلویزیون QLED و… شما می توانید به راحتی صفحه نمایش مناسبی را برای تلویزیون های خود بیابید.

انواع محافظ صفحه تلویزیون

تولید کنندگان محافظ های صفحه نمایش تلویزیون

با توجه به مطالبی که گفتیم بدیهی است که ممکن است صفحه نمایش تلویزیون ها آسیب ببینند به همین دلیل برخی از کارگاه ها و شرکت ها صفحات محافظ صفحه نمایش تلویزیون LED و LCD را طراحی و تولید کرده اند تا از صفحه نمایش تلویزیون ها محافظت کنند.
ویژگی های محافظ صفحه نمایش تلویزیون چیست ؟

 1. محافظ های صفحه در اندازه های مختلف وجود دارند برای هر اینچ نمایشگر تلویزیون می توانید محافظی مناسب برای تلویزیونتان بیابید
 2. محافظ ها بسیار شفافیت هستند.اگر نگران این هستید که نتوانید محتواها را به خوبی ببینید بدانید که این محافظ ها شفاف هستند و هیچ تاثیری بر محتوا ها ندارند
 3. محافظ های صفحه نمایش امنیت تلویزیون شما را تضمین می کنند
 4. محافظ های صفحه نمایش تاثیری بر کیفیت تصویر ندارد
 5. محافظ صفحه led،کیفیت تصویر تلویزیون را تضمین می کند
 6. محافظ های صفحه نمایش مانع ضربه خوردن و آسیب به صفحه نمایش می شوند
 7. محافظ پنل ال ای دی به آسانی تمیز می شوند شما می توانید تنها با یک دستمال گرد و غبار روی صفحه نمایش را تمییز کنید
 8. با وجود این محافظ ها دیگر صفحه ی تلویزیون شما کثیف نمی شود
 9. محافظ ها در صورت نصب شدن بر روی تلویزیون کمی از نمایشگر آن فاصله دارند،زیرا باید هوا جریان داشته باشد و گرمای زیادی ایجاد نشود.با نصب این محافظ ها دمای صفحه نمایش بالا می رود.فاصله ی غیر استاندارد بین محافظ و پنل باعث حبس شدن گرما و در نتیجه بازگشت گرما به پنل خواهد شد که عمر پنل را تا 30 درصد کاهش خواهد داد
 10. محافظ صفحه نمایش هایی که استاندارد هستند بلندگوها را نمی پوشاند پس صدا همچنان واضح خواهد بود.نگران کم شدن یا بم شدن صدا نباشید

چرا خود محافظ های صفحه نمایش نمی شکنند؟

ممکن است برای برخی از کاربران این سوال پیش آید که چطور محافظ از صفحه نمایش محافظت می کند؟ آیا با ضربه دیدن خودش نمی شکند؟

در پاسخ باید گفت که برای تولید و در طراحی صفحه نمایش ها تکنولوژی و فناوری هایی به کار رفته است که آن را نشکن می کند.علاوه بر اینکه نشکن هستند این تکنولوژی ها باعث نمی شود که رنگ های صفحه نمایش تار یا تاریک شوند.با وجود این صفحه نمایش ها خیالتان راحت باشد نه تلویزیونتان می شکند و نه حتی روشنایی آن کم می شود.
خرید تلویزیون ال جی

محافظ صفحه نمایش 3 میل تایوانی
نامرئی بودن محافظ صفحه نمایش ها

یکی دیگر از ویژگی های مهم و بارز محافظ های صفحه نمایش این است که از جنس شیشه ای می باشند،به همین دلیل بیرنگ و هستند پس نگران این نباشید که ممکن است صفحه نمایش تان ظاهر چندان خوبی نداشته باشد.محافظ های صفحه نمایش کاملا بی رنگ هستند.و می توان گفت که نامرئی می باشند.به آن ها به چشم یک محافظ هایی نامرئی از تلویزیونتان نگاه کنید.
محافظ های صفحه نمایش از چشم شما محافظت می کنند.

شاید گمان کنید که محافظ های صفحه نمایش فقط از صفحه نمایش تلویزیون محافظت می کنند در صورتیکه اینطور نیست،آن ها از چشم شما هم مراقبت می کنند.محافظ ها مانند فیلتر هایی هستند که در برابر 96٪ تا 99٪ اشعه ی ماوراء بنفش همچون سد محکمی قرار می گیرند و از چشم و پوست شما محافظت می کند.محافظ های صفحه نمایش تلویزیون در برابر انعکاس نور و اشعه ی UV مقاوم هستند.حتی اگر به تلویزینی پر نور تگاه کنید به چشم شما آسیب نمی زند.

همچنین این پوشش موجب افزایش طول عمر طولانی تلویزیون می شود و با خیال راحت می توان از تلویزیون برا ی جمع ها و مهمانی های بسیار شلوغ استفاده کرد.این پوشش را در خارج از جعبه بر روی صفحه نمایش نصب می کنند و چهار چوب تلویزیون توسط این محافظ پوشش داده می شود.

یک محافظ خوب باید…

 1. وقتی که می گوییم محافظ های صفحه نمایش ها این ویژگی ها را دارند این به آن معنی نیست که همه ی آن ها خوب هستند در انتخای محافظ صفحه نمایش به نکات زیر توجه کنید.
 2. یک محافظ خوب باید… سبک باشد
 3. به فریم تلویزیون فشار وارد نکند
 4. روی زیبایی تلویزیون تاثیر نگذارد
 5. در مقابل ضربه مقاوم باشد
 6. در زمان تمییز کردن تلویزیون به راحتی جدا شود و دوباره نصب گردد
 7. با چسب روی تلویزیون نصب نشود زیرا چسب بر روی قاب تلویزیون باقی می ماند
 8. کیپ تلویزیون نباشد
 9. با صفحه تلویزیون کمی فاصله داشته باشد تا هوا ردو بدل شود و صفحه تلویزیون گرم نشود
 10. از اشعه فرابنفش یا UV که بر بییننده ها اثرات نا مطلوب می گذارد جلوگیری کند
 11. بر کارکرد ریموت کنترل اثر نگذارد
 12. دارای طراحی و ظاهری زیبا و منحصر بفرد
 13. حفظ کیفیت بالای تصویر
 14. قابل استفاده در مانیتورها،ال ای دی و ال سی دی ها و تلویزیون های پلاسما
 15. جلوگیری از ایجاد خراش و آسیب هایی بر روی صفحه نمایش
 16. قابل استفاده برای خانواده های پر جمعیت و دارای فرزند،مدارس،بیمارستان هاو
 17. متناسب با تمام صفحه تلویزیون های تخت با صفحه نمایش 48 تا 50 اینچ
 18. دارای حفاظت پیشرفته با ظرافت بالا

محافظ صفحه تلویزیون (۳۰+ مدل بهترین مارک با قیمت)

محافظ صفحه نمایش تلویزیون یا همان گلس تلویزیون موضوعی که در این مقاله میخواهیم به آن بپردازیم و بهترین مارک های محافظ تلویزیون را معرفی کنیم اگر شما هم به دنبال محافظ تلویزیون ۴۹ اینچی و ۵۵ اینچی و سایر اندازه ها دارید بهتون پیشنهاد میکنم این مقاله را از دست ندهید.

محافظ صفحه تلویزیون چه مارکی خوبه؟ محافظ صفحه تلویزیون خوبه یا نه؟محافظ صفحه تلویزیون ال سی دی برای مدلهای ۴۲،۴۳،۴۹،۵۰،۵۵ اینچ و تایوانی برای تلویزیون ال جی به فروش می رسد.

تلویزیون های گران قیمت امروز به دلیل ضخامت کم نسبت به تلویزیون های قدیمی آسیب پذیرتر هستند.حساس ترین و شکننده ترین قسمت تلویزیون صفحه نمایش آن است که کودکان ممکن است هنگام بازی به پرتاپ اشیاء به آن آسیب بزنند.

معمولاً شرکت ها صفحه تلویزیون شما را تضمین نمی کنند و صفحه تلویزیون قابل تعمیر نیست.به همین دلیل،برخی از شرکت ها و کارگاه ها محافظ هایی برای صفحه تلویزیون طراحی و تولید کرده اند و این محافظ شبیه صفحه تلق است که روی صفحه تلویزیون قرار می گیرد و از تلویزیون شما محافظت می کند.

محافظ صفحه تلویزیون چیست؟

محافظ صفحه تلویزیون یک طلق شفاف است که به انواع تلویزیون های صفحه تخت وصل می شود تا از آسیب دیدن صفحه تلویزیون مانند شکستگی،خراش،اثر انگشت،برخورد اسباب بازی جلوگیری کند.

خانه هایی که بچه کوچک دارند معمولا با این مشکل مواجه اند که کودکشان صفحه نمایش تلویزیون را لمس میکند،این مورد علاوه بر اینکه امکان خراب شدن صفحه نمایش را زیاد میکند،ممکن است برای فرزندان شما نیز خطرآفرین باشد!

پس بهتر است از طلق پلاستیکی به عنوان محافظ و گلس برای صفحه نمایش تلویزیون استفاده کنید،یا تلویزیون را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

نکاتی که هنگام خرید محافظ صفحه نمایش باید به آن دقت کنید سایز و اندازه تلویزیون (اینچ) و همینطور مارک تلویزیون شما است.

معمولا مارک های مختلف مانند ال جی،سامسونگ،سونی و… حتی اگر اینچ برابری هم داشته باشند،کمی با هم متفاوتند.این مورد در صفحه نمایش های ال ای دی بیشتر به چشم می آید.

مثلا محافظ صفحه نمایش منحنی سامسونگ منحصر بفرد است و هنگام خرید باید به اندازه مناسب آن حتما دقت کنید.

محافظ صفحه نمایش تلویزیون به چه دردی می خورد؟

این صفحه در اندازه های مختلف متناسب با اینچ صفحه نمایش تلویزیون طراحی و ساخته شده است تا به راحتی روی صفحه قرار گیرد.

محافظ ها با شفافیت بالا علاوه بر افزایش امنیت تلویزیون،کیفیت تصویر را نیز به میزان قابل توجهی حفظ می کنند و در طراحی شیک تلویزیون اختلالی ایجاد نمی کنند.

بنابراین با کمک یک محافظ صفحه نمایش LED هم کیفیت تصویر تلویزیون را خواهید گرفت و هم می توانید از صفحه نمایش به خوبی محافظت کنید تا کودکان هنگام بازی به تلویزیون آسیبی نزنند.

این محافظ صفحه بصورت یکپارچه توسط فناوری روز طراحی شده و از همه مهمتر،باعث تیره شدن رنگهای نمایش داده شده نمی شود و ضمن حفظ روشنایی کامل تصاویر،تلویزیون شما را نیز از خطر شکستگی حفظ می کند.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: شلف دیواری تلویزیون از کجا بخرم؟

گلس تلویزیون

مورد دیگر این است که به دلیل ماده شیشه مانند و بی رنگ،کاملاً روی صفحه قابل مشاهده نیست.بنابراین اگر طراحی صفحه و لبه های اطراف صفحه تلویزیون را دوست دارید،این محافظ صفحه تغییری در طراحی صفحه ایجاد نمی کند.

علاوه بر محافظت از صفحه نمایش در برابر این محصول،به عنوان فیلتر در برابر ۹۶٪ تا ۹۹٪ اشعه ماورا بنفش چشم و پوست نیز عمل می کند.در برابر اشعه ماورا بنفش در برابر نور و اشعه ماورا بنفش مقاوم است و در صورت استفاده در محیط های روشن به چشم فشار وارد نمی کند.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: جدید ترین مدل های میز تلویزیون لاکچری

محافظ صفحه پنل LED حتی به راحتی تمیز می شود و می توانید گرد و غبار روی آن را فقط با یک حوله تمیز کنید.

نکته دیگر این است که هنگام نصب این محافظ،می بینید که در فاصله کمی از صفحه اصلی واقع شده است.

اگر دلیل را می خواهید،باید بگوییم که وقتی تلویزیون روشن است،دمای صفحه نمایش افزایش می یابد و اکنون،اگر محافظ به صفحه متصل شود،گرما همچنان افزایش می یابد.اما این باعث می شود هوا بین محافظ و صفحه نمایش جریان داشته و گرما را کاهش دهد.

اندازه استاندارد این محافظ صفحه نمایش صفحه بلندگوها را پوشش نمی دهد،بنابراین صدا همچنان واضح است.
محافظ صفحه نمایش خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یک محافظ خوب باید سبک باشد،زیرا استفاده از محافظ سنگین باعث فشار به قاب تلویزیون می شود.

محافظ خوب روی صفحه تلویزیون نباید در زیبایی تلویزیون تأثیر بگذارد.

یک محافظ خوب نباید با چسب روی تلویزیون نصب شود،زیرا چسب روی قاب تلویزیون باقی مانده است و همچنین هنگام تمیز کردن تلویزیون محافظ باید به راحتی جدا شود و دوباره نصب شود.

محافظ خوب نباید به تلویزیون چسبیده باشد بلکه باید در فاصله کمی از صفحه تلویزیون باشد تا هوا رد و بدل شود و صفحه تلویزیون گرم نشود.زیرا فاصله غیر استاندارد آج و تابلو گرما را جذب می کند و در نتیجه گرما را به پانل باز می گرداند که باعث می شود تا عمر پانل تا ۳۰٪ کاهش یابد.

یک محافظ خوب باید از اشعه ماورا بنفش یا اشعه ماورا بنفش که اثر نامطلوبی بر بیننده دارند جلوگیری کند.

یک محافظ خوب نباید در عملکرد کنترل از راه دور تأثیر بگذارد.

بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون

محافظ صفحه تلویزیون از کجا بخرم؟

در این مقاله انواع مختلف محافظ صفحه تلویزیون به همراه لینک خرید معرفی شده است که می توانید به صورت آنلاین ثبت سفارش کنید
بهترین مارک محافظ صفحه تلویزیون کدام است؟

در این مقاله سعی کرده ایم بهترین مارک های محافظ صفحه تلویزیون موجود در بازار را معرفی کنیم تا کیفیت بسیار مناسبی نیز دارا هستند.

قیمت محافظ صفحه تلویزیون چقدر است؟

محافظ صفحه تلویزیون بسته به کیفیت قیمت های متفاوتی دارند برای دیدن قیمت هر محصول کافیست داخل مقاله روی دکمه قیمت روز کلیک کنید

محافظ صفحه نمایش تلویزیون های LCD و LED

محافظ صفحه نمایش تلویزیون های LCD و LED : با توجه به آسیب پذیری بخش پنل در تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی و عدم امکان تعمیر پنل در گونه وارد آمدن ضربه و آسیب فیزیکی برخی شرکتها و کارگاهها اقدام به طراحی و تولید صفحات محافظ صفحه نمایش تلویزیون LED و LCD کرده اند که عبارتست از ۱ صفحه طلق همچون که روی صفحه تلویزیون شما قرار میگیرد و از وارد آمدن ضربه،نفوذ مایعات و سایر آسیب های فیزیکی و دستی به پنل تلویزیون جلوگیری میکند.

با توجه به حساسیت محل استفاده تولید کنندگان تلاش می کنند از برترین مواد اولیه استفاده کنند (صفحات پلی کربنات) ولی سوالی که برای بسیاری از افرادی که قصد خرید این محصول های را دارند اینست که کیفیت عکس تلویزیون چقدر تغییر میکند ؟با توجه به پرسش تعدادی از دوستان در این زمینه چند نمونه از مدلهای موجود را بررسی کردیم که نتیجه این بررسی را به اطلاع شما می رسانیم:

عمده تفاوتی که در مدلهای مختلف این صفحات محافظ دیدیم تنها تفاوت برند بود چرا که با توجه به حساسیت محل استفاده و ظرافتهای موجود هر کدام از تولید کنندگان تلاش می کنند از برترین مواد اولیه استفاده کنند.زاویه L همچون بالای این محافظ ها پایه اصلی نگهدارنده صفحه میباشد و بندها و چسب های نگهدارنده هم باعث ثابت شدن محافظ روی تلویزیون میشوند.

محافظ صفحه تلویزون led و lcd

یکی از نکته ها مهم دیگر میزان رفلکس یا برگشت نور میباشد که هر چند تولیدکنندگان اصرار صد در صدی در عدم وجود این واکنش دارند ولی میبایست دانست که هر سطحی برگشت نور دارد و میزان برگشت نور هیچ ماده ای صفر نیست ولی در این بخش میزان رفلکس خود صفحه نمایش تلویزیون همباید در پیشنهاد گرفت.

سایر پارامترهای مهم شاید مورد استفاده عینی نداشته باشد مثلا یکی از نکته هایی که تولید کنندگان روی آن تکیه می کنند عدم کاهش کیفیت در تصاویر ۳ بعدی میباشد در حالیکه شاید درصد زیاد کمی از مصرف کنندگان از قابلیت ۳ بعدی دستگاه خود استفاده می کنند.
اگر بخواهیم نکته ها مثبت و منفی این محافظ ها را در کنار هم بگذاریم میبایست گفت که هر چند این محافظ ها با قطرهای چند میلی متری خود ظاهر تلویزیون را تغییر می بدهند و باعث میشود که هر بیننده ای در نخستین نگاه بیش از خود تلویزیون متوجه صفحه محافظ آن شود اما اگر میخواهید دوباره هزینه کنید سعی کنید از این محافظ ها استفاده نکنید.

نمایندگی محافظ صفحه تلویزیون
محافظ صفحه تلویزیون 13آبان
محافظ صفحه تلویزیون 16آذر
محافظ صفحه تلویزیون 17شهریور
محافظ صفحه تلویزیون شهرک 22بهمن
محافظ صفحه تلویزیون آبک
محافظ صفحه تلویزیون اباذر
محافظ صفحه تلویزیون عباس آباد
محافظ صفحه تلویزیون عباسیه
محافظ صفحه تلویزیون عباسی
محافظ صفحه تلویزیون ابوذر
محافظ صفحه تلویزیون ابوسعید
محافظ صفحه تلویزیون افراسیابی
محافظ صفحه تلویزیون افسریه
محافظ صفحه تلویزیون آگاهی
محافظ صفحه تلویزیون آهنگران
محافظ صفحه تلویزیون آهنگ
محافظ صفحه تلویزیون آجودانیه
محافظ صفحه تلویزیون علی آباد
محافظ صفحه تلویزیون المهدی
محافظ صفحه تلویزیون امانیه
محافظ صفحه تلویزیون امین حضور
محافظ صفحه تلویزیون امیرآباد
محافظ صفحه تلویزیون امیربهادر
محافظ صفحه تلویزیون امیریه
محافظ صفحه تلویزیون امجدیه
محافظ صفحه تلویزیون انبار نفت
محافظ صفحه تلویزیون اندرزگو
محافظ صفحه تلویزیون شهرک اندیشه
محافظ صفحه تلویزیون شهرک آپادانا
محافظ صفحه تلویزیون اقدسیه
محافظ صفحه تلویزیون اراج
محافظ صفحه تلویزیون ارامنه
محافظ صفحه تلویزیون آرارات
محافظ صفحه تلویزیون ارگ
محافظ صفحه تلویزیون آریاشهر
محافظ صفحه تلویزیون آرژانتین
محافظ صفحه تلویزیون بلوار ارتش
محافظ صفحه تلویزیون اسدی
محافظ صفحه تلویزیون آسمانها
محافظ صفحه تلویزیون اشرفی اصفهانی
محافظ صفحه تلویزیون اتابک
محافظ صفحه تلویزیون آیت الله کاشانی
محافظ صفحه تلویزیون شهرک آزادی
محافظ صفحه تلویزیون آذربایجان
محافظ صفحه تلویزیون آذری
محافظ صفحه تلویزیون شهرک آزمایش
محافظ صفحه تلویزیون اتوبان بابایی
محافظ صفحه تلویزیون باغ فیض
محافظ صفحه تلویزیون بهاران
محافظ صفحه تلویزیون بهارستان
محافظ صفحه تلویزیون بهمنیار
محافظ صفحه تلویزیون باکری
محافظ صفحه تلویزیون بنی هاشم
محافظ صفحه تلویزیون اتوبان باقری
محافظ صفحه تلویزیون باشگاه نفت
محافظ صفحه تلویزیون بازار
محافظ صفحه تلویزیون شهرک بعثت
محافظ صفحه تلویزیون بهبودی
محافظ صفحه تلویزیون بهداشت
محافظ صفحه تلویزیون بهجت آباد
محافظ صفحه تلویزیون بریانک
محافظ صفحه تلویزیون بلور سازی
محافظ صفحه تلویزیون بروجردی
محافظ صفحه تلویزیون بوعلی
محافظ صفحه تلویزیون چهارصد دستگاه
محافظ صفحه تلویزیون چیتگر
محافظ صفحه تلویزیون چیذر
محافظ صفحه تلویزیون چوب تراش
محافظ صفحه تلویزیون دبستان
محافظ صفحه تلویزیون دامپزشکی
محافظ صفحه تلویزیون دارآباد
محافظ صفحه تلویزیون درکه
محافظ صفحه تلویزیون دربند
محافظ صفحه تلویزیون درب دوم
محافظ صفحه تلویزیون دردشت
محافظ صفحه تلویزیون دروس
محافظ صفحه تلویزیون دروازه شمیران
محافظ صفحه تلویزیون شهرک دریا
محافظ صفحه تلویزیون دریا
محافظ صفحه تلویزیون دستغیب
محافظ صفحه تلویزیون داودیه
محافظ صفحه تلویزیون دهکده المپیک
محافظ صفحه تلویزیون دهقان
محافظ صفحه تلویزیون دژکام
محافظ صفحه تلویزیون دلاوران
محافظ صفحه تلویزیون درختی
محافظ صفحه تلویزیون دزاشیب
محافظ صفحه تلویزیون دیباجی
محافظ صفحه تلویزیون دخانیات
محافظ صفحه تلویزیون دولت آباد
محافظ صفحه تلویزیون دولتخواه
محافظ صفحه تلویزیون دولت
محافظ صفحه تلویزیون دولاب
محافظ صفحه تلویزیون دکتر هوشیار
محافظ صفحه تلویزیون ابن بابویه
محافظ صفحه تلویزیون احتشامیه
محافظ صفحه تلویزیون ایوانک
محافظ صفحه تلویزیون اجاره دار
محافظ صفحه تلویزیون شهرک اکباتان
محافظ صفحه تلویزیون اختیاریه
محافظ صفحه تلویزیون الهیه
محافظ صفحه تلویزیون علم و صنعت
محافظ صفحه تلویزیون اتوبان امام علی
محافظ صفحه تلویزیون امامت
محافظ صفحه تلویزیون امامزاده یحیی
محافظ صفحه تلویزیون امامزاده قاسم
محافظ صفحه تلویزیون انقلاب
محافظ صفحه تلویزیون اسفندیاری و بستان
محافظ صفحه تلویزیون اسکندری
محافظ صفحه تلویزیون اسماعیل آباد
محافظ صفحه تلویزیون استخر
محافظ صفحه تلویزیون اوین
محافظ صفحه تلویزیون فدک
محافظ صفحه تلویزیون فلاح
محافظ صفحه تلویزیون فرحزاد
محافظ صفحه تلویزیون فرجام
محافظ صفحه تلویزیون فرمانیه
محافظ صفحه تلویزیون فاطمی
محافظ صفحه تلویزیون بزرگراه فتح
محافظ صفحه تلویزیون فلسطین
محافظ صفحه تلویزیون بلوار فردوس
محافظ صفحه تلویزیون باغ فردوس
محافظ صفحه تلویزیون فردوسی
محافظ صفحه تلویزیون فروزش
محافظ صفحه تلویزیون گاندی
محافظ صفحه تلویزیون قنات کوثر
محافظ صفحه تلویزیون قیام
محافظ صفحه تلویزیون گیشا
محافظ صفحه تلویزیون گلابدره
محافظ صفحه تلویزیون گلچین
محافظ صفحه تلویزیون گلشن
محافظ صفحه تلویزیون گمرک
محافظ صفحه تلویزیون حافظیه
محافظ صفحه تلویزیون هفت چنار
محافظ صفحه تلویزیون هفت حوض
محافظ صفحه تلویزیون هفت تیر
محافظ صفحه تلویزیون حقانی
محافظ صفحه تلویزیون اتوبان حکیم
محافظ صفحه تلویزیون حکیمیه
محافظ صفحه تلویزیون هرندی
محافظ صفحه تلویزیون حسن آباد
محافظ صفحه تلویزیون هاشمی
محافظ صفحه تلویزیون هلال احمر
محافظ صفحه تلویزیون همت غرب
محافظ صفحه تلویزیون هنگام
محافظ صفحه تلویزیون هروی
محافظ صفحه تلویزیون حسام الدین
محافظ صفحه تلویزیون حصارک
محافظ صفحه تلویزیون حصاربوعلی
محافظ صفحه تلویزیون حشمتیه
محافظ صفحه تلویزیون همایونشهر
محافظ صفحه تلویزیون حقوقی
محافظ صفحه تلویزیون میدان حر
محافظ صفحه تلویزیون امام حسین
محافظ صفحه تلویزیون امامزاده عبداله
محافظ صفحه تلویزیون امامزاده حسن
محافظ صفحه تلویزیون ایران زمین
محافظ صفحه تلویزیون جابری
محافظ صفحه تلویزیون جلال آل احمد
محافظ صفحه تلویزیون جلیلی
محافظ صفحه تلویزیون جمال آباد
محافظ صفحه تلویزیون جمالزاده
محافظ صفحه تلویزیون جماران
محافظ صفحه تلویزیون جنت آباد
محافظ صفحه تلویزیون جشنواره
محافظ صفحه تلویزیون جوادیه
محافظ صفحه تلویزیون جوانمرد قصاب
محافظ صفحه تلویزیون اتوبان محمد علی جناح
محافظ صفحه تلویزیون جیحون
محافظ صفحه تلویزیون جی
محافظ صفحه تلویزیون جمهوری
محافظ صفحه تلویزیون جنوب تهران
محافظ صفحه تلویزیون جردن
محافظ صفحه تلویزیون کاج
محافظ صفحه تلویزیون کامرانیه
محافظ صفحه تلویزیون کن
محافظ صفحه تلویزیون کارگر شمالی
محافظ صفحه تلویزیون کریمخان
محافظ صفحه تلویزیون کاشانک
محافظ صفحه تلویزیون کاوسیه
محافظ صفحه تلویزیون کاظم آباد
محافظ صفحه تلویزیون بلوار کشاورز
محافظ صفحه تلویزیون میدان کتابی
محافظ صفحه تلویزیون خاقانی
محافظ صفحه تلویزیون خواجه نصیر
محافظ صفحه تلویزیون خواجه نظام
محافظ صفحه تلویزیون خلیج فارس
محافظ صفحه تلویزیون خانی آباد
محافظ صفحه تلویزیون غرب تهران
محافظ صفحه تلویزیون خاوران
محافظ صفحه تلویزیون شهرک غزالی
محافظ صفحه تلویزیون خزانه بخارایی
محافظ صفحه تلویزیون خیابان شاهین شمالی
محافظ صفحه تلویزیون خراسان
محافظ صفحه تلویزیون خرم رودی
محافظ صفحه تلویزیون خوش
محافظ صفحه تلویزیون کلاهدوز
محافظ صفحه تلویزیون کمیل
محافظ صفحه تلویزیون کوی بیمه
محافظ صفحه تلویزیون کوی ارم
محافظ صفحه تلویزیون کوثر
محافظ صفحه تلویزیون پارک لاله
محافظ صفحه تلویزیون لاله زارنو
محافظ صفحه تلویزیون لارک
محافظ صفحه تلویزیون لشکرک
محافظ صفحه تلویزیون لویزان
محافظ صفحه تلویزیون مدائن
محافظ صفحه تلویزیون مدنی
محافظ صفحه تلویزیون اتوبان محلاتی
محافظ صفحه تلویزیون محمودیه
محافظ صفحه تلویزیون مجید آباد
محافظ صفحه تلویزیون مجیدیه
محافظ صفحه تلویزیون جاده مخصوص کرج
محافظ صفحه تلویزیون مالک اشتر
محافظ صفحه تلویزیون منظریه
محافظ صفحه تلویزیون مهرآباد
محافظ صفحه تلویزیون مهران
محافظ صفحه تلویزیون میدان ملت
محافظ صفحه تلویزیون میدان جهاد
محافظ صفحه تلویزیون مینی سیتی
محافظ صفحه تلویزیون میرداماد
محافظ صفحه تلویزیون مدیریت
محافظ صفحه تلویزیون مفتح
محافظ صفحه تلویزیون مخابرات
محافظ صفحه تلویزیون منیریه
محافظ صفحه تلویزیون مرادآباد
محافظ صفحه تلویزیون مطهری
محافظ صفحه تلویزیون مولوی
محافظ صفحه تلویزیون نبرد
محافظ صفحه تلویزیون شهرک نفت
محافظ صفحه تلویزیون نارمک
محافظ صفحه تلویزیون نواب صفوی
محافظ صفحه تلویزیون نازی آباد
محافظ صفحه تلویزیون نجات اللهی
محافظ صفحه تلویزیون نظام آباد
محافظ صفحه تلویزیون اتوبان نیایش
محافظ صفحه تلویزیون نیاوران
محافظ صفحه تلویزیون نیکنام
محافظ صفحه تلویزیون شهیدقندی- نیلوفر
محافظ صفحه تلویزیون نیروی هوایی
محافظ صفحه تلویزیون نیایش
محافظ صفحه تلویزیون نوبنیاد
محافظ صفحه تلویزیون مینای شمالی
محافظ صفحه تلویزیون نصرت
محافظ صفحه تلویزیون اوقاف
محافظ صفحه تلویزیون شهرک امید دژبان
محافظ صفحه تلویزیون استاد معین
محافظ صفحه تلویزیون ازگل
محافظ صفحه تلویزیون پامنار
محافظ صفحه تلویزیون پانزده خرداد
محافظ صفحه تلویزیون پرستار
محافظ صفحه تلویزیون پردیسان
محافظ صفحه تلویزیون پارک وی
محافظ صفحه تلویزیون شهرک پرواز
محافظ صفحه تلویزیون بلوار پروین
محافظ صفحه تلویزیون شهرک پاسداران
محافظ صفحه تلویزیون پاسداران
محافظ صفحه تلویزیون پاسدارگمنام
محافظ صفحه تلویزیون پاستور
محافظ صفحه تلویزیون پیامبر
محافظ صفحه تلویزیون پیکان شهر
محافظ صفحه تلویزیون پیچ شمیران
محافظ صفحه تلویزیون پیروزی
محافظ صفحه تلویزیون پلیس
محافظ صفحه تلویزیون پونک
محافظ صفحه تلویزیون قائم مقام - سنائی
محافظ صفحه تلویزیون قاسم آباد
محافظ صفحه تلویزیون قصر فیروزه
محافظ صفحه تلویزیون قصرالدشت
محافظ صفحه تلویزیون قزوین
محافظ صفحه تلویزیون قیطریه
محافظ صفحه تلویزیون قزل قلعه
محافظ صفحه تلویزیون قبا
محافظ صفحه تلویزیون قلعه حسن خان
محافظ صفحه تلویزیون قلهک
محافظ صفحه تلویزیون رسالت
محافظ صفحه تلویزیون رفتگر
محافظ صفحه تلویزیون رودکی
محافظ صفحه تلویزیون سعادت آباد
محافظ صفحه تلویزیون سعدی
محافظ صفحه تلویزیون سبلان
محافظ صفحه تلویزیون سعدآباد
محافظ صفحه تلویزیون صد دستگاه
محافظ صفحه تلویزیون صادقیه
محافظ صفحه تلویزیون اتوبان صدر
محافظ صفحه تلویزیون ساعی
محافظ صفحه تلویزیون صفا
محافظ صفحه تلویزیون صاحبقرانیه
محافظ صفحه تلویزیون صاحب الزمان
محافظ صفحه تلویزیون سنایی
محافظ صفحه تلویزیون سنگلج
محافظ صفحه تلویزیون ساقدوش
محافظ صفحه تلویزیون سرآسیاب
محافظ صفحه تلویزیون سردار جنگل
محافظ صفحه تلویزیون ستاری
محافظ صفحه تلویزیون ستارخان
محافظ صفحه تلویزیون اتوبان صیاد شیرازی
محافظ صفحه تلویزیون سازمان برنامه
محافظ صفحه تلویزیون سازمان آب
محافظ صفحه تلویزیون سراج
محافظ صفحه تلویزیون سید خندان
محافظ صفحه تلویزیون شاد آباد
محافظ صفحه تلویزیون شادمان
محافظ صفحه تلویزیون شادمهر
محافظ صفحه تلویزیون شهرک شهید باقری
محافظ صفحه تلویزیون شهید رجایی
محافظ صفحه تلویزیون شهرک چشمه
محافظ صفحه تلویزیون شهرک امام خمینی
محافظ صفحه تلویزیون شهرک غرب
محافظ صفحه تلویزیون شهرک گلستان
محافظ صفحه تلویزیون شهرک ژاندارمری
محافظ صفحه تلویزیون شهرک کوهسار
محافظ صفحه تلویزیون شهرک استقلال
محافظ صفحه تلویزیون شهران
محافظ صفحه تلویزیون شهرآرا
محافظ صفحه تلویزیون شهرک شهرداری
محافظ صفحه تلویزیون ری
محافظ صفحه تلویزیون شهر زیبا
محافظ صفحه تلویزیون شکیب
محافظ صفحه تلویزیون شمس آباد
محافظ صفحه تلویزیون شمشیری
محافظ صفحه تلویزیون شارق ب
محافظ صفحه تلویزیون شریعتی
محافظ صفحه تلویزیون شهرک صنعتی شریف
محافظ صفحه تلویزیون شمیران نو
محافظ صفحه تلویزیون شیخ بهایی
محافظ صفحه تلویزیون شیخ هادی
محافظ صفحه تلویزیون شیخ صفی
محافظ صفحه تلویزیون شبیری
محافظ صفحه تلویزیون شیوا
محافظ صفحه تلویزیون شیان
محافظ صفحه تلویزیون شهدا
محافظ صفحه تلویزیون شکوفه
محافظ صفحه تلویزیون شمال تهران
محافظ صفحه تلویزیون شورا
محافظ صفحه تلویزیون سی متری جی
محافظ صفحه تلویزیون سیمین بولیوار
محافظ صفحه تلویزیون سینا
محافظ صفحه تلویزیون سیندخت
محافظ صفحه تلویزیون سوهانک
محافظ صفحه تلویزیون سهروردی باغ صبا
محافظ صفحه تلویزیون سلیمانی
محافظ صفحه تلویزیون سرخه حصار
محافظ صفحه تلویزیون مینای
محافظ صفحه تلویزیون سلسبیل جنوبی
محافظ صفحه تلویزیون تسلیحات
محافظ صفحه تلویزیون اتوبان شیخ فضل اله نوری
محافظ صفحه تلویزیون سولقان
محافظ صفحه تلویزیون بلوار تعاون
محافظ صفحه تلویزیون تجریش
محافظ صفحه تلویزیون تختی
محافظ صفحه تلویزیون تقی آباد
محافظ صفحه تلویزیون طرشت
محافظ صفحه تلویزیون توانیر
محافظ صفحه تلویزیون تاکسیرانی
محافظ صفحه تلویزیون اتوبان تهران کرج
محافظ صفحه تلویزیون تهران نو
محافظ صفحه تلویزیون تهرانپارس
محافظ صفحه تلویزیون تهرانسر
محافظ صفحه تلویزیون تهران ویلا
محافظ صفحه تلویزیون آبشار
محافظ صفحه تلویزیون تیموری
محافظ صفحه تلویزیون توحید
محافظ صفحه تلویزیون تولید دارو
محافظ صفحه تلویزیون طوس
محافظ صفحه تلویزیون راه آهن
محافظ صفحه تلویزیون شهرک دانشگاه تهران
محافظ صفحه تلویزیون دانشگاه تهران
محافظ صفحه تلویزیون وحدت اسلامی
محافظ صفحه تلویزیون وحیدیه
محافظ صفحه تلویزیون شهرک والفجر
محافظ صفحه تلویزیون میدان ولیعصر
محافظ صفحه تلویزیون ونک
محافظ صفحه تلویزیون وردآورد
محافظ صفحه تلویزیون بوستان ولایت
محافظ صفحه تلویزیون ولنجک
محافظ صفحه تلویزیون ویلا شهر
محافظ صفحه تلویزیون وزراء
محافظ صفحه تلویزیون گلستان غربی
محافظ صفحه تلویزیون اتوبان یادگار امام
محافظ صفحه تلویزیون یافت آباد
محافظ صفحه تلویزیون یاخچی آباد
محافظ صفحه تلویزیون یوسف آباد
محافظ صفحه تلویزیون زعفرانیه
محافظ صفحه تلویزیون ظفر
محافظ صفحه تلویزیون زاهد گیلانی
محافظ صفحه تلویزیون زمزم
محافظ صفحه تلویزیون زرگنده
محافظ صفحه تلویزیون زرکش
محافظ صفحه تلویزیون ضرابخانه
محافظ صفحه تلویزیون زرتشت
محافظ صفحه تلویزیون زهتابی
محافظ صفحه تلویزیون زینبیه
خانهسئوالاتارتباط با مادرباره ما